ST0-237 ST0-29B ST0-237 ST0-29B Akçaabat Köftesi

GERİ

11. Banka Şubesi Açıldı

Asya Katılım Bankası, Trabzon'daki ikinci şubesini Akçaabat ilçesinde açtı. Şubenin açılış törenine Akçaabat Kaymakamı Abdul Rauf Ulusoy, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen ve davetliler katıldı.

Asya Katılım Bankası Karadeniz Bölge Müdürü Yusuf Tatar, Akçaabat Şubesi'nin Trabzon'daki ikinci şubeleri olduğunu belirtti. Bu yıl içerisinde Trabzon'da Bölge Müdürlüğü ve Çağrı Merkezi'ni de faaliyete geçirdiklerini hatırlatan Tatar, Trabzon'da 100'e yakın kişiye istihdam imkanı oluşturduklarını kaydetti. Tatar, ayrıca Bank Asya'nın şubeleşme stratejisi doğrultusunda 2012 yılı içerisinde Karadeniz sahil şeridinde 4 şube açtıklarını, bölgedeki şube sayılarının, 2013 yılında da artarak devam edeceğini ifade etti.

bank-asya-akcaabat-a-sube-acti-4060904_o.jpg

Bank Asya Akçaabat Şube Müdürü Ömer Terzi de Akçaabat'ın Trabzon'un en büyük ilçesi olduğunu belirtti. Akçaabat'ta katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren ilk banka şubesi olduklarına değinen Terzi, ilçe halkının şubelerine olan teveccühünden çok memnun olduklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından Akçaabat Kaymakamı Ulusoy, Akçaabat Belediye Başkanı Türkmen ve Asya Katılım Bankası Karadeniz Bölge Müdürü Tatar tarafından yapılan kurdele kesimi ile şubenin açılışı gerçekleştirildi. Bank Asya ile Akçaabat'taki banka şubesi sayısı 11 oldu.

GülNet İnternet Hizmetleri Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok. Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2  Trabzon / TÜRKİYE Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59                 Powered by GÜLNET 


   www.betonhelva.com


www.trabzonhasirbilezik.com